Kerem Aktürkoğlu: Ülkemizin gençlerine inanın, sabredin

A Milli Takım oyuncusu Kerem Aktürkoğlu Letonya maçı sonrası açıklamasında; “Ülkemizin gençlerine inansınlar, sabretsinler. İnanıyorum ki güzel başarılar elde edeceğiz. Hoca bize iyi futbolcu olduğumuzu hatırlattı, özgüven aşıladı.” dedi.

Euro 2024 Elemeleri D Grubu’nda Letonya’yı 4-0 yenen A Milli Takım, Almanya’da düzenlenecek Avrupa Şampiyonası’na katılmayı garantiledi.

Maç sonrasında Milli Takım oyuncuları Zeki Çelik, Kerem Aktürkoğlu, İsmail Yüksek ve Uğurcan Çakır açıklamalarda bulundu.

Zeki Çelik: “Hoca takıma güzel bir enerji getirdi”

Zeki Çelik maç sonrasında açıklamasında; “Çok mutluyum. Çok iyi hazırlandık ve iki maçı kazanmak için her şeyi yaptık. Hoca takıma güzel bir enerji getirdi. Hocanın dediklerini yapınca sonucu aldık.” dedi.

Uğurcan Çakır: “Her maçta yardım etmeye çalışıyorum”

Uğurcan Çakır ise; “Hırvatistan maçında çok iyiydik. O maç bize özgüven sağladı. Hocanın dediklerini yapmaya çalıştık. Takım arkadaşlarıma, hocalarıma, tüm çalışanlara teşekkür etmek istiyorum. Oynadığım her maçta milli takıma yardım etmeye çalışıyorum. Bunu başardıysam ne mutlu bana. Aslında hocayla kısa bir kamp geçirdik ama hocanın gelişi havayı yukarı çekti.” sözlerini sarfetti. 

Kerem Aktürkoğlu açıklamasında; “Konya’da müthiş bir atmosfer vardı. Ülkemize güzel bir gurur yaşatmak istiyoruz. Sadece oraya gitmek değil, orada güzel bir başarı sağlamak istiyoruz. Ülkemizin gençlerine inansınlar, sabretsinler. İnanıyorum ki güzel başarılar elde edeceğiz. Hoca bize iyi futbolcu olduğumuzu hatırlattı, özgüven aşıladı.” dedi.

İsmail Yüksek: “Maçın kilidi sabırdı”

İsmail Yüksek açıklamasında; “Bu maçın kilidi sabırdı. Sabredip golü bulacağımızı biliyorduk. Avrupa Şampiyonası tüm ülkemize armağan olsun.” sözlerini sarfetti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx