Son dakika: Erdoğan imzaladı… TÜRKŞEKER’de vazifeden alma!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlanan karara nazaran, Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürü ve İdare Heyeti Lideri Mücahit Alkan vazifeden alındı.

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğüne ve İdare Heyeti Başkanlığı’na Muhittin Şahin atandı.

Kararın, 233 sayılı Kanun Kararında Kararnamenin 6’ıncı unsuru ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi 2, 3 ve 4’üncü hususları mucibince yapıldığı belirtildi.

Öte yandan Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Genel Müdürlüğü’nde açık bulunan İdare Şurası üyeliklerine ise Adem Dinç, Hakan Bilir, Mehmet Hasdemir ve Mehmet Tunçak atandı. Karar, 233 Sayılı Kanun Kararında Kararnamenin 8’inci unsuru ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3’üncü hususları yeterince yapıldı.

ET VE SÜT KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE ATAMA

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü’nde açık bulunan İdare Konseyi üyeliğine Durali Koçak atandı. Kararın, 33 sayılı Kanun Kararında Kararnamenin 8’inci unsuru ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2 ve 3’üncü hususları yeterince yapıldığı söz edildi. Ayrıyeten, Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü İdare Konseyi Üyeleri Aylin Çağlayan Özcan ve Volkan Keyifli Coşkun ise 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2’inci unsuru yeterince vazifeden alındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.