Muharrem İnce’nin Avukatından Erdoğan’a Destek

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin avukatı ve partinin milletvekili adayı Fidel Okan’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek paylaşımı geldi. 

Cumhurbaşkanlığı yarışından son anda çekilen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin avukatı Memleket Partisi’nin Manisa’dan milletvekili adayı Fidel Okan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek çıktı. Okan paylaşımında şunları kaydetti:

‘Seçim döneminde yaşadığımız hadiseler FETÖ’nün, Türk siyasetini halen kumpaslarla, şantajlarla, kasetlerle kontrol altına almaya çalıştığını, gücü önemli ölçüde azalmış olsa da fırsatını bulduğunda devlete tekrar sızacaklarına işaret etmektedir. Yarın, 13. Cumhurbaşkanı olacak Recep Tayyip Erdoğan’ın kalan son unsurları da temizlemesi zarurettir. Geçmişte olduğu gibi gelecekte de bu mücadelede her türlü desteği şüphesiz vereceğim’

Muharrem İnce, montajlanmış cinsel içerikli görüntülerle hedef alınmış ve Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından paylaşımlarla ilgili soruşturma başlatmıştı.

“Vatan, millet düşmanlarına oy vermiyoruz”

Fidel Okan, Muharrem İnce’nin adaylıktan çekilme kararının ardından yaptığı paylaşımda da ‘Türk Milleti, Devletimizi, Fetullahçılarla, PKKlılarla ve mafyatik gruplarla işbirliği halinde hareket eden odaklara teslim etmeyecektir. Vatan, millet düşmanlarıyla birlikte olanlara oy vermiyoruz!’ ifadelerini kullanmıştı.

Okan’ın bu çıkışı Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek olarak yorumlanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir