Giresunspor Teknik Yöneticisi Hakan Keleş: Birçok oyuncumuzla anlaşamadık

GZT Giresunspor, Erzurum Palandöken Dağı eteklerindeki Büyükşehir Belediyesi’nin Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’nde ikinci etap programını tamamladı. Kampın son günü yapılan idmanın akabinde GZT Giresunspor Teknik Yöneticisi Hakan Keleş, Demirören Haber Ajansı’na (DHA) açıklamalarda bulundu. 25 gürnlük kamp devrini dolo dolu geçirdiklerini lisana getiren Hakan Keleş, “Hazırlık maçlarında eksikliklerimizi gördük, oyuncularımızın fizikî ve taktiksel olarak hazırlamaya çalıştık. Dediğim üzere lakin eksikliklerimiz var. Kentimize döndükten sonra orada hazırlıklarımıza başlayacağız” diye konuştu.

“GELECEĞE DÖNÜK YATIRIMLAR YAPIYORUZ”

“BAJIC’DEN MUMNUNUZ”

Hakan Kalaş, Riad Bajic ile ilgili yöneltilen soruya şöyle karşılık verdi: “Geçen sene dönem başında biraz yaşadık ancak ondan sonraki birçok maçta gol sorunu yaşamadık. Fakat dediğim üzere santrfor bölgesinde sıkıntılarımız vardı geçen sene. Bu sene biraz daha temkinli gidiyoruz bir Bajic aldık, bir santrfor daha alacağız. Bir de genç santrforumuz var. Dediğim üzere Bajic’den de mutluyuz. Geçtiğimiz dönem Konya’da çok yeterli bir performans göstermişti. İnşallah bizde de bu katkıyı sağlar” diye konuştu.”

“ŞU AN BİRDEN FAZLA EKİP TAM MANASIYLA HAZIR DEĞİL”

Sezonun birinci maçında Adanademirspor ile karşılaşacaklarına değinen ve taraftarlarının da dayanağı ile hoş işler yapacaklarına inandıklarını vurgulayan Hakan Keleş, şunları söyledi:

“Önümüzdeki hafta son bir hazırlık maçımız var Rize ile yapacağız orada da eksiklerimizi göreceğiz. Adanademirspor maçında iç alanda galip geliyoruz iki yıldır, deplasmanda mağlup oluyoruz. Yeniden galip gelmek isteyeceğiz. Galatasaray da ligin çok âlâ ekiplerinden bir tanesi onu da deplasmanda yenmiştik, içeride mağlup olmuştuk. Ligde şu an birçok kadro tam manasıyla hazır olduğunu görmüyorum aslında. Biz de iki haftalık bir müddet var burada düzgün hazırlanıp iki maçtan da seyircimizin takviyesi ile galip gelmek istiyoruz.”

“UZUN YILLAR SONRA ÇIKTIĞIMIZ LİGDE GEÇEN SENE KALICI OLMAK İSTİYORDUK, KALDIK”

Hakan Keleş, geztiğimiz dönem uzun yıllar sonra çıkmak istedikliri Muhteşem Lig’de yer aldıklarını ve kalıcı olduklarını tabir ederek, “Bu sene de bir üst gayemiz üstlere yanlışsız biraz daha çıkmak, taraftarın dayanağı ile alışılmış ki. Deplasman yasağı da kalktı, bizim de İstanbul’da inanılmaz bir seyirci dayanağımız var o denli düşünüyorum. Bizi destekleyeceklerdir. Onlarla birlikte önümüzdeki sene de çok hoş işler yapacağımıza inanıyorum. Bizi desteklesinler, bize güvensinler” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.