Gaziosmanpaşa’da ağır kokular gelen binada erkek cesedi bulundu

Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi 1068 Sokak’ta 23 Ağustos Salı akşam saatlerinde, 2 katlı binadan gelen ağır kokular nedeniyle rahatsız olan etraf sakinleri durumu polis, itfaiye ve sıhhat gruplarına haber vererek yardım istedi.

UZUN MÜHLET EVVEL ÖLMÜŞ…

İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye grupları içeri girdiğinde merdiven boşluğunda hareketsiz yatan kişiyi buldu. Polis grupları çabucak olay yerine şerit çekerek tedbir aldı.

Sağlık takımlarının yaptığı incelemede, bina içinde bulunan kişinin uzun mühlet evvel öldüğü belirlendi. 

POLİS GRUPLARI BİNADA AYRINTILI İNCELEME YAPTI 

Polis takımları olayın yaşandığı binada ayrıntılı inceleme yaptı. İncelemelerin akabinde binadan çıkarılan kişinin cansız vücudu cenaze aracıyla İsimli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Polis grupları ölen kişinin kimliğini belirlemek için çalışma başlatırken, kesin mevt nedeni ise otopsiden sonra belirlenecek. Polisin olayla ilgili incelemesi sürüyor. 

EVDE TEK YAŞIYORDU

Ölen kişinin kokuların geldiği binada yaşadığını belirten etraf sakinleri, “Bizim bildiğimiz tek yaşıyordu. Ağabey çok içen bize dehşet saçan birisiydi. Top oynadığımızda bize saldırıp tehdit ediyordu. Bir kez silahla gelmişti. Sonra yeni kiracılar taşındı, onlarla da arbede etti. En son 2 hafta evvel gördük, ortalarda yoktu. Bizim çok sesimiz geliyor diye silahla ateş etmişti bize. Haberlere de çıkmıştı” dedi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.