Elf kulağı istediğini söyleyen Grimes, bandajlı fotoğraflarını paylaştı

Elon Musk’ın eski sevgilisi Grimes, bir müddettir Elf kulaklarına sahip olmak istediğini lisana getiriyordu. Ünlü isim, Twitter’da bandajlı fotoğraflarını paylaşınca hayranlarının dikkatini çekti: Yoksa Elf kulağı mı yaptırdı?

34 yaşındaki müzikçi, hayranlarına Elf kulağına sahip olmak için bıçak altına yatmak istediğini söyledikten sonra cumartesi günü Twitter üzerinden yüzünün bandajlı bir fotoğrafını paylaştı.

Grimes’ın paylaşımı üzerine takipçileri ünlü müzikçinin sahiden ameliyatı olup olmadığını sormak için onlarca yorum bıraktı.

Gerçek ismi Claire Elise Boucher olan Grimes, geçen ay bir dizi tweet atarak Elf kulağı konusundaki isteğini lisana getirmişti. Operasyon, hastanın kulaklarının kıkırdağını sivri uçlu olacak halde değiştirmesini içeriyor.

Grimes, bu fikri birinci olarak 15 Ağustos’ta gündeme getirdi ve takipçilerinin fikrini aldı. Lakin müzikçinin ameliyat ile ilgili kimi çekinceleri de vardı. Grimes bir paylaşımında şunları yazmıştı:
“Elf kulağı yaptıran var mı? Kulak kıkırdağının güzelleşmekte zorlanmasından korkuyorum. Bilhassa bir müzisyen olarak bu ameliyat riskli görünüyor lakin hayatım boyunca istedim. İnsanların tecrübelerini merak ediyorum!”

Hatta Elon Musk da eski sevgilisine “Elf kulağı ameliyatının dezavantajı, muhtemelen artısından daha ağır basar” diye yanıt vermişti.

Grimes’ın son paylaşımlarında bandajlı olması bu ameliyatı yaptırıp yaptırmadığına dair hayranlarının merakını artırdı. Şimdi müzikçiden bir açıklama gelmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.