Defne Yalnız: Para için fuhuş yüzüğü takmadım

Kaynanalar, Baskül Ailesi, Bana Babamı Anlat ve Eyvah Halam üzere birçok projede yer alan usta oyuncu Defne Yalnız, bir programa konuk oldu. Hayatıyla ilgili bilinmeyenlerini anlatan usta oyuncu, Evliliğinden ve ömür üslubundan bahsetti.

“Tüpbebek yapacaktım menopoza girdim”

Bebeğinin meyyit doğduğundan bahseden usta oyuncu, “25 yıllık hayat arkadaşımı kaybettiğimde 54 yaşındaydım. Gebeyken bir bebeğimi kaybettim. Hayatım boyunca hiç anaç bir insan olmadım, küçükken bile bebeklerle oynamazdım. Bebeğim meyyit doğduktan 1 yıl sonra menopoza girdim. Tüp bebek çıkmıştı lakin menopoza girmiştim, yoksa denerdim. yeterli ki de çocuğum olmamış. Anne ve baba özense bile çok hayırsız evlat gördüm” dedi.

Annesinin kendisini çok disiplinli büyüttüğünü söyleyen Defne Yalnız, kelamlarına şöyle devam etti:

“Kimsenin eline düşmeden ölmek istiyorum”

“Annem beni hayata hazırladı. Bayan olarak hayattan korkmamayı, hayatımı kazanabilmeyi öğretti. Bugün dünya üzerinde hiçbir erkek ‘Defne Yalnız’ın meskeninin penceresinin pervazını da ben satın aldım’ diyemez. Yok o denli bir şey, her şeyi kendim yaptım. Ben parmağıma hiç fuhuş yüzüğü takmadım. Bunun da onurunu ve rahatlığını yaşıyorum. Tabiatın kanunu olarak artık uzatmaları oynuyoruz. Allahtan tek isteğim de bu vakte kadar yaptığım uygunlukların yüzü suyu hürmetine kimsenin eline düşmeden ölmek.”


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.