Başak Burcunun Öteki Burçlarla Ahengi: Başak Burcunun Aşk, Arkadaşlık, Evlilik, Sevgili Ahengi Tüm Burçlarla Alaka Özellikleri

BAŞAK BURCU İÇİN DÜZGÜN VE YA BERBAT EŞLEŞME KİMDİR?

BAŞAK – KOÇ İLİŞKİSİ

Başak, sen ve Koç, Koç sizin için çok sabırsız olduğu için bir eşleşme üzere görünmüyorsunuz. Çift olmak yerine, herkes partisinde ister, siz ve eşiniz daima olarak anlamsız kavgalarınızla herkesi rahatsız eden çift olursunuz. Birbirlerinin marifetlerini ve zayıflıklarını anlamadıkları söylenemez; yalnızca ihtiyaçları karşı çıkıyor.

BAŞAK – BOĞA İLİŞKİSİ

Başak, Boğa ile işbirliği yapma yeteneğine sahip görünüyorsun. Mevzu aşk olduğunda ikiniz de korunmak ve inançta olmak istiyorsunuz. Her ikinizin de her vakit odaklanmış ve temkinli çalışkan olmanız şaşırtan değil. Bu bağlantı ikinizden de uzun saatler alacak. Öte yandan Boğa inatçı bir burçtur. Bu nedenle, fikrinizi değiştirmek sıkıntı olabilir.

BAŞAK – İKİZLER İLİŞKİSİ

Hem kelamlı hem de entelektüel olarak irtibat kuruyorsunuz. İkizler ile âlâ geçinme talihiniz olabilir. Sohbet ederken ikiniz de ilginizi çeker ve birbirinizin kelamlarına çekilirsiniz. İkinizin de paylaşacak çok fikri ve fikri var ve ikiniz de bunu eşinizle yapmayı seviyorsunuz.

BAŞAK – YENGEÇ İLİŞKİSİ

Başak, sen ve Yengeç ikiniz de aşk konusunda hassas ve yaratıcı olduğunuz için birbirinizin hislerini dengeleyebilirsiniz. Hislerinizi Yengeçlerden daha fazla gizleyebilirsiniz, lakin Yengeç’in huysuzluğuna karşı kusursuz bir kontrpuan olabilirsiniz. İkiniz de diğerlerine yardım etmekten zevk alıyorsunuz ve birlikte çalışırken ikiniz de göz arkası edilmeyeceksiniz.

BAŞAK – ASLAN İLİŞKİSİ

Başak, bir Aslan ile münasebetiniz varsa, sizin için çok büyük, yiğit ve kibirli oldukları için aşağılık kompleksi yaşayabilirsiniz. Eşsiz armağanlarınızı kendinize saklamayı seviyorsunuz, bu nedenle aslanın dikkat çekme konusundaki çaresizliğini anlamakta zorlanabilirsiniz. Başak, hislerini niyetli bir jest ile söz etmeyi seversin, meğer Aslanın aşk yeminleri daha değerlidir ve kıymetli ikramlar içerir.

BAŞAK – BAŞAK İLİŞKİSİ

Başak, öbür bir Başak ile ilgili bir rahatlık ve rahatlama duygusu yaşayacaksınız. İkinizin dünya görüşleri benzeri olduğundan, birbirinizle verimli bir formda çalışabilirsiniz. İlginizde işler çok süratli ilerlemeyecek, ancak ikiniz de tam olarak bu türlü seviyorsunuz. Ayrıyeten, biriniz başkasını son derece eleştiriyorsa, münasebet gerilimine yol açan uyuşmazlıklarla karşılaşabilirsiniz.

BAŞAK – TERAZİ İLİŞKİSİ

Başak, diğer bir Başak ile uğraşırken kendinizi rahat ve rahat hissedeceksiniz. İkiniz benzeri dünya görüşlerini paylaştığınız için uygun işbirliği yapabilirsiniz. İlginiz süratli bir formda ilerlemeyecek, lakin tam da bu halde hoşunuza gidiyor. Ayrıyeten, biriniz oburunu çok derecede eleştiriyorsa, tıpkı fikirde olmayabilirsiniz ve bu da münasebette gerginliğe neden olabilir.

BAŞAK – AKREP İLİŞKİSİ

Başak, Akrep ile olan bağınızda aşk ipi zayıf görünebilir. Son derece bilge, sadık ve gaye odaklı bireylersiniz. Öte yandan, Akrep’in gücü ve cazibesi, etkilenmeden kalmanızı imkansız kılıyor. Akrep, sevmediğiniz vakitlerde otoriter ve kıskanç olabilir. Ayrıyeten, Akrep, lakin çok çalışkan olduğunuzu kanıtladıktan sonra aşkın kapılarını özgür bırakarak daha rahat hissedecektir.

BAŞAK – YAY İLİŞKİSİ

Başak burcu, karşı karşıya olduğunuz için Yay ile bir münasebete hasret duymanız sıkıntı olabilir. En düzgün yanı, ikinizin de büyük bir güldürü anlayışının yanı sıra felsefi ve beyinsel bahislere güçlü bir ilginiz olması. Sen, Başak, öteki köşedeki sen, kendi kendine yeterlilik sorunu yaratabilecek Yay’dan çok daha pratik ve pragmatiksin.

BAŞAK – OĞLAK İLİŞKİSİ

Başak, ikiniz de hırslı olduğunuz ve çoklukla birebir anda birkaç projeniz olduğu için Oğlak ile hoş bir bağa girme bahtınız var. Güçlü durumlarda birbirinize yardım etme yeteneğiniz nedeniyle kesin güç çiftisiniz. İkiniz de başarılı bir bağlantı sürdürmenin daima gayret gerektirdiğini anlıyorsunuz ve ikiniz de efor göstermeye hazırsınız.

BAŞAK – KOVA İLİŞKİSİ

Başak, her ikiniz de zeki, yaratıcı ve insani hedeflere adanmış olduğunuz için ikizinizi Kova’da görebilirsiniz. Bununla birlikte, kıymetsiz, ekseriyetle aşılmaz hallerde de farklılık gösterebilirsiniz. Öte yandan, Başak, hislerle başa çıkmakta Kova’dan çok daha düzgündür. Dünyanızda her şeyin bir yeri vardır ve siz beklenmedik bir şey yapmaktansa ne bekleyeceğinizi bilmeyi tercih edersiniz. Fakat Kova bağımsız bir Başak’ın “yaklaş, uzaklaş benden” tavrı Kova’nın başını karıştırabilir.

BAŞAK – BALIK İLİŞKİSİ

Başak, aşk konusunda en uyumlu ve yararlı burç olduğunuz için talihiniz Balık ile olan bağlantınızı cezbedebilir. Hem şefkatli hem de naziksiniz ve karşılıklı hürmet ve anlayışı çarçabuk bulabilirsiniz. Balık’ın daha gerçekçi ve odaklanmış olmasına yardımcı olabilirsiniz, Balık ise Başak’ın Başak hisleriyle temas kurmasına yardımcı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.